Samsung Galaxy S24 FE’nin Tasarımı Ortaya Çıktı: Samsung, Bu Sene Bir Sürpriz Yapmayacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu yılın sonlarına doğru Galaxy S24 FE ile karşımıza çıkacak. Yaklaşmakta olan telefonun pek çok özelliği zaten sızdırıldı ve aslında pek de bir sürpriz kalmadı. Şimdi sizlere, bu akıllı telefonun nasıl görüneceğinden bahsedeceğiz.

Akıllı telefon dünyasının güvenilir sızıntı kaynaklarından OnLeaks, GizNext ile Galaxy S24 FE’nin render görüntülerini oluşturdu. Paylaşılan görüntüler, telefonun Galaxy S23 FE’ye fazlasıyla benzeyeceğini gözler önüne seriyor. Ancak yeni telefon, nispeten ince çerçevelerle donatılacak.

Samsung Galaxy S24 FE işte böyle görünecek

Edinilen bilgilere göre Samsung Galaxy S24 FE, düz bir ekrana sahip olacak. Arka kısımda ise üçlü kamera kurulumunun hemen yanında LED flaşı göreceğiz. Kameralar, artık alıştığımız üzere birbirlerinden bağımsız olacak. Telefonun sol tarafında hiçbir tuş bulunmayacak. Sağ tarafta ise ses kontrol tuşları ile ekran kilidini açan tuşu göreceğiz. Kısacası Samsung Galaxy S24 FE, oldukça klasik bir tasarıma sahip olacak.

Samsung Galaxy S24 FE’nin 6.5 inç boyutlarında bir ekrana sahip olması bekleniyor. Telefonun boyutları ise kabaca 162 x 77,3 x 8 milimetre olacak. 

Peki Samsung Galaxy S24 FE’nin teknik özellikleri nasıl olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir